Współpraca na 6!

Powiększ obraz

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej została finalistą IV edycji programu „Szkoła Małego Inżyniera”, organizowanego przez Volkswagen Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera w Poznaniu.


Emocjonujące głosowanie, zakończone 6 grudnia, przyniosło wielkie zwycięstwo – nasza szkoła z liczbą 17 598 głosów znalazła się na 6. miejscu. Jest to wspólny sukces całej społeczności szkolnej i lokalnej oraz sympatyków i przyjaciół szkoły z całej Polski.

Dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie. Dzięki Wam niemożliwe stało się możliwe!!!

Szczególne podziękowania kierujemy do instytucji, które pomocną rękę wyciągnęły już na starcie naszych starań i towarzyszyli nam niestrudzenie przez pełne dwa tygodnie. Dziękujemy:

  • Zespołowi Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie z Dyrektorem p. Jerzym Markowskim na czele oraz p. Barbarze Rutkowskiej i Mateuszowi Rzepce
  • Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego z Prezesem p. Grzegorzem Fiałkowskim oraz p. Karolinie Żurawicz
  • Urzędowi Miasta i Gminy w Kłodawie z p. V-ce Burmistrz Katarzyną Hamigą
  • Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej w Kłodawie wraz z Komendantem p. Tomaszem Barańskim

Dodaj komentarz