Wspólnotowy kiermasz Bożonarodzeniowy

Powiększ obraz

10 grudnia na Placu Wolności w Kłodawie odbył się Wspólnotowy Kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym nabyć można było ciasto, bigos, czerwony barszczyk, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne oraz własnoręcznie wykonać ozdoby, kartki świąteczne oraz pierniki w specjalnie przygotowanej na tę okazję Fabryce Św. Mikołaja.
Nasza szkoła, zgodnie z zapowiedzią, dołączyła się do akcji, celem której była integracja różnych środowisk szkolnych oraz pozyskanie środków na rzecz Stowarzyszenia „Sprawni Inaczej”.

Przekazaliśmy sporą część ozdób, wykonanych własnoręcznie przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców a także wspomogliśmy swoją obecnością podczas ich sprzedaży. Od wczesnego ranka do późnych godzin popołudniowych stoiskiem opiekowali się p. Ewa Mroczkowska- Rosiak, p. Andżelika Prętkiewicz, p. Michał Rybiński oraz Mateusz Rzepka.
Atmosfera była gorąca, mimo niskiej temperatury. W tle rozbrzmiewały kolędy w wykonaniu uczniów, ale także chętnych, którzy przybyli na kiermasz. Nie zabrakło oczywiście samego Św. Mikołaja, który rozdawał prezenty, dyplomy dla grzecznych dzieci i chętnie się z nimi fotografował. My również skorzystaliśmy z tej okazji:-)

Część zamieszczonych w galerii zdjęć otrzymaliśmy dzięki uprzejmości redaktora  portalu DzieńDobry Kłodawa.pl

Dodaj komentarz