Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

Powiększ obraz

Dnia 25.01.2018r. uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich dziadków i babć z okazji ich święta wiele niespodzianek. Zaproszeni goście licznie pojawili się w Strażaku w Kłodawie.
Wnuczęta przygotowali dla nich tradycyjnie baśń, w którą zaangażowani byli uczniowie klas I-III pod kierunkiem pań Anny Chojnackiej i Renaty Węgielewskiej . Tym razem była to ,,Baśń o 12 miesiącach”.
Uczniowie klasy „0” oraz przedszkola wyrecytowali dla nich wiersze i zaśpiewali piosenki, które przygotowały ze swoimi wychowawczyniami Moniką Michalak i Wiolettą Borzuchowską.
Szkolni tancerze z klas I-IV zatańczyli dla nich dwa tańce „Trojaka” i „Wiewióreczkę”. Nad ich przygotowaniem czuwały panie Monika Michalak i Andżelika Prętkiewicz.
Uczniowie klasy IV pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Budner zaśpiewali dla nich angielską piosenkę pt „Song for a Grandma and Grandpa”.
Jakub Opas uczeń klasy VII zagrał dla nich na nietypowym instrumencie jakim jest lanczpad. Przygotował go nasz szkolny muzyk pan Michał Rybiński.
Następnie wszyscy wręczyli swym babciom i dziadkom upominki.
Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek dla przybyłych gości , po czym dołączyli oni do nas do wspólnej zabawy choinkowej. Impreza trwała do godziny 20.00.

Tekst: Renata Węgielewska
Zdjęcia: Michał Rybiński

Dodaj komentarz