PROSIMY O WSPARCIE!!!


Drodzy Państwo!

Nasza szkoła bierze udział w programie „Szkoła Małego Inżyniera”, w którym na finalistów czekają wspaniałe nagrody, m. in Całodniowy Festiwal Technologiczny, składający się z pokazu przeznaczonego dla wszystkich uczniów szkoły oraz warsztaty z robotyki, warsztaty z programowania i wystawy w świecie nowych technologii składającej się z edukacyjnych stanowisk samoobsługowych oraz 4 zestawy klocków LEGO Mindstorms EV3 o wartości 6000 złotych. Od września ruszyliśmy z pierwszą fazą edukacji dla najmłodszych przy pomocy rewelacyjnych klocków Lego Wedo 2.0. W konkursie chcemy zdobyć klocki dla kolejnego etapu.

Jak widzicie jest o co walczyć, ale sukces zależy również od Państwa. Od 25.11 do 06.12 rozpocznie się bowiem głosowanie internetowe, które pozwoli na wyłonienie 10 finalistów, wśród których może się znaleźć nasza szkoła.

Prosimy o pomoc!!!

Głosowanie odbywać będzie się za pośrednictwem Serwisu www.szkolamalegoinzyniera.pl. Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu doby, na jednego wybranego przez siebie Uczestnika. W kolejnej dobie ten sam głosujący może oddać kolejny głos.
Aby oddać głos należy podać na stronie projektu numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji wybranej wcześniej szkoły.
Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań Sp. z o.o. 9.
Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Zatem, aby zwiększyć naszą szansę na wygraną głosujcie Państwo codziennie z każdego posiadanego numeru telefonu, poproście rodzinę, znajomych, aby również codziennie nas wspomagali. Nikt nie poniesie żadnych kosztów, a wspólnie możemy osiągnąć zamierzony cel.

3 kroki:
1. Wchodzimy bezpośrednio w link https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-730.
2. Podajemy nr telefonu, na który otrzymujemy kod
3. Wpisujemy otrzymany kod i zatwierdzamy

Czynność powtarzamy codziennie z wielu nr telefonu:-)

Dzieci liczą na Waszą pomoc!!!

A tymczasem zobaczcie jak kreatywnie jest na zajęciach.

Dodaj komentarz