Inauguracja roku szkolnego 2017/18

Powiększ obraz

Uroczystą inaugurację roku szkolnego 2017/18 rozpoczęliśmy mszą św. w kościele parafialnym w Kłodawie, a następnie przeszliśmy na apel do Gminnego Ośrodka Kultury. Uroczystość poprowadziła Pani Renata Węgielewska, która serdecznie powitała uczniów, rodziców oraz przybyłych gości. Modlitwę o beatyfikację naszego patrona – Kardynała Stefana Wyszyńskiego odczytała Pani Małgorzata Budner.

Pani Dyrektor – Anna Prętkiewicz poinformowała wszystkich przybyłych o zmianach związanych z reformą edukacyjną, wprowadzeniu nowej podstawy programowej w klasach I, IV i VII szkoły podstawowej oraz zapoznała również z priorytetami Ministerstwa Edukacji Narodowej na bieżący rok szkolny.

W naszej szkole uczniowie nie tylko na koniec roku szkolnego otrzymują nagrody. Mieliśmy zaszczyt wręczyć stypendia dla naszych Prymusów – Ismeny Małolepszej z klasy VII oraz Darii Olszewskiej z klasy III gimnazjum za najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pan Janusz Kawczyński nagrodził również Zosię Kowalewską uczennicę klasy III szkoły podstawowej za szczególne osiągnięcia sportowe.

Serdecznie gratulujemy!!!

Dodaj komentarz