Dzień: 7 października 2021

Internetowa Platforma Specjalistyczno- Doradcza

W ramach Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie Umowy nr MEiN/2021/DPI/76 z dnia 01.06.2021 r. we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie powstała Internetowa Platforma Specjalistyczno- Doradcza: https://pwpp.uksw.edu.pl/ .

Więcej „Internetowa Platforma Specjalistyczno- Doradcza”

Dzień Śliwki

Więcej o: Dzień Śliwki

01.10.2021r. w naszym przedszkolu, w ramach edukacji żywieniowej obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Śliwki. Fioletowa, mała, całkiem niepozorna a daje tyle radości. Dzieci dowiedziały się, że owoce śliwki mają wiele zalet, poprawiają apetyt i działają korzystnie na trawienie. Wpływają kojąco na układ nerwowy i poprawiają samopoczucie. Przez cały dzień śliwka grała rolę pierwszoplanową. Dzieci poznawały odmiany śliwki wielozmysłowo: dotykały, wąchały, smakowały, porównywały wielkość i koloryt. Największym zainteresowaniem cieszyły się śliwkowe powidła.

Więcej „Dzień Śliwki”

Bal Aniołów

Więcej o: Bal Aniołów

Jak każdego roku świętujemy Dzień Anioła Stróża -patrona oddziału przedszkolnego. Aby uczcić to święto dzieci ubrane były w białe koszulki i sukienki, aureole i skrzydła. Anielskie stroje sprawiły, że czuliśmy się jak w niebie.

Więcej „Bal Aniołów”

Dzień Chłopaka

Więcej o: Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto ,,Dzień Chłopaka”. Z tej okazji wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami,, Super Chłopaka” a Panie wraz z dziewczynkami wręczyły chłopcom upominki , składając im serdeczne życzenia. Dzień upłynął na wspólnej zabawie i tańcach. Dziękujemy rodzicom za zakupienie upominków i przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Więcej „Dzień Chłopaka”

Wycieczka do zoo

Więcej o: Wycieczka do zoo

28 września uczniowie klas 1-5 wraz z wychowawcami wybrali się do płockiego Ogrodu Zoologicznego.
Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej. Wycieczka do zoo była też okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej.

Więcej „Wycieczka do zoo”