Dzień: 18 czerwca 2018

Spektakl Rodzice- Dzieciom „Kopciuszek”

Więcej o: Spektakl Rodzice- Dzieciom „Kopciuszek”

14 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbył się spektakl pt. „Kopciuszek”, przygotowany przez rodziców, nauczycieli oraz uczniów Szkoły Podstawowej SPSK w Wólce Czepowej.  Barwne kostiumy, bajkowa scenografia, wspaniałe efekty specjalne a nade wszystko niepowtarzalni aktorzy przenieśli widzów w magiczny świat.

Inicjatorką i kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia była Andżelika Prętkiewicz, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, oprawą muzyczną zajął się Michał Rybiński. Przygotowania do przedstawienia rozpoczęto na miesiąc przed, przy czym był to czas naprawdę ciężkiej pracy i konieczności zaangażowania wielu osób. Mimo to cel został osiągnięty. Tego dnia spektakl wystawiono bowiem trzykrotnie, każdorazowo przy pełnej widowni, wywołując radość nie tylko u dzieci ale również i dorosłych. Ostatni ze spektakli był inauguracją LIII sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Kłodawie.

Więcej „Spektakl Rodzice- Dzieciom „Kopciuszek””