VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września uczniowie, a także nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w akcji „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”.  Kilka dni wcześniej uczniowie poprzez różne zabawy przypominali sobie tabliczkę mnożenia, by bez problemów przystąpić do sprawdzenia „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminu.

Koordynatorem akcji była pani Justyna Hyrzak, a egzaminatorami – uczniowie najmłodszej klasy, którzy sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia swoich starszych kolegów i dorosłych. Każdy uczeń w szkole od klasy IV do III gimnazjum pisał „tabliczkowy sprawdzian” w swojej klasie, a po jego napisaniu miał możliwość indywidualnego zdobycia miana Eksperta Tabliczki Mnożenia.   Dzięki akcji uczniowie powtórzyli tabliczkę mnożenia, uczyli się przez zabawę, która dostarczyła im wielu niezapomnianych emocji.