VII Międzygminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków we Wrzącej Wielkiej

18 października 2019 r. we Wrzącej Wielskiej odbył się VII Międzygminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków pod hasłem „Kolory Jesieni”. Nasze przedszkole dumnie reprezentowali:
* Joanna Sarnecka – III miejsce
* Julia Sarnecka
*Sebastian Kotwasiński
Dzieci doskonale poradziły sobie z tematem konkursu i ogromną konkurencją. Wspaniale wyrecytowały swoje jesienne wiersze.

W konkursie zorganizowanym przez Gminę Koło i Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej uczestniczyło 57 dzieci z 23 placówek oświatowych z terenu powiatu kolskiego i gmin: Koło, Kłodawa, Osiek Mały, Olszówka, Kościelec, Babiak, Grzegorzew, Przedecz, Dąbie i z miasta Koła.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy, zwycięzcy wspaniałe nagrody rzeczowe.
GRATULACJE dla całej dzielnej trójki naszych małych uczestników konkursu.
Podziękowania dla p. N Sarneckiej i p. M. Kotwasinskiej za opiekę nad dziećmi podczas konkursu.

Tekst: Monika Michalak
Zdjęcia: Malwina Kotwasińska