Czas egzaminów w naszej szkole

Kwiecień to czas egzaminów w naszej szkole. W dniach 18, 19 i 20 kwietnia uczniowie III klasy gimnazjum przystąpili do pisania egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej, matematycznej, przyrodniczej i języka obcego. Jednak nie tylko gimnazjaliści zmagali się z testami egzaminacyjnymi.

W dniach 11-12 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy III szkoły podstawowej przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty OMNIBUS, a już dwa tygodnie później również do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem. Oba sprawdziany badały kluczowe kompetencje ucznia z zakresu matematyki, języka polskiego i przyrody. W dniu 12 kwietnia uczniowie klasy VI przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Szóstoklasisty z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Uczniowie klasy VII szkoły podstawowej i klasy II gimnazjum również przystąpili do egzaminów sprawdzających kluczowe kompetencje. Uczniowie klasy VII po raz pierwszy napisali próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego, a uczniowie z klasy II gimnazjum –  próbny wewnątrzszkolny egzamin gimnazjalny z wszystkich części. Teraz już wszyscy czekają z niecierpliwością na wyniki, a my trzymamy mocno kciuki.