Dzień: 10 listopada 2019

„Szkoła do Hymnu”

Więcej o: „Szkoła do Hymnu”

W piątek 8 listopada nasza szkoła wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu”. O uczczenie w ten sposób Święta Niepodległości zwróciło się do wszystkich szkół Ministerstwo Edukacji Narodowej i Rada Dzieci i Młodzieży. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której również braliśmy udział. Wszyscy uczniowie i nauczyciele o godzinie 11.11 odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy. W tym czasie nie mogło zabraknąć naszych barw narodowych – wykorzystując kilkumetrową flagę uczniowie utworzyli ogromny kotylion.

Więcej „„Szkoła do Hymnu””

Zestawy edukacyjne dla dzieci

Więcej o: Zestawy edukacyjne dla dzieci

Z okazji 25-lecia działalności Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa pamięta o dzieciach. W ramach akcji „ARiMR wspiera dzieci” organizacje pozarządowe prowadzące zorganizowane zajęcia dla dzieci na obszarach wiejskich i wiejsko-miejskich otrzymały zestawy edukacyjne. Jeden z nich trafił także do naszych uczniów. Będzie dla nich dużą atrakcją i pomocą, zwłaszcza podczas zajęć pozalekcyjnych i na zajęciach świetlicowych. Dziękujemy za piękny dar serca.

Więcej „Zestawy edukacyjne dla dzieci”