Dzień: 8 października 2019

Noc Bibliotek 2019

Więcej o: Noc Bibliotek 2019

4 października 2019 roku w naszej szkole została zorganizowana noc filmowa połączona z czytaniem polskich nowel. Spotkanie to odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji Noc bibliotek, której hasłem przewodnim w tym roku były słowa: „Znajdźmy wspólny język”. Wzięli w nim uczniowie klas IV – VII, którzy pod opieką pań, Renaty Łady, Malwiny Kotwasińskiej i Magdaleny Romańskiej, licznie zgromadzili się w budynku szkoły.

Więcej „Noc Bibliotek 2019”

Noc Zawodowców

Więcej o: Noc Zawodowców

4 października br. uczniowie z klasy VIII wzięli udział w „Nocy Zawodowców” organizowanej w Zespole Szkół Technicznych w Kole przez Centrum Wsparcia Rzemiosła,  Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. Miała ona promować szkolnictwo branżowe i techniczne. Dziś coraz bardziej stawia się na kształcenie zawodowe, dlatego ceni się fachowców i specjalistów w określonych zawodach.

Więcej „Noc Zawodowców”

Dzień Chłopca 2019

Więcej o: Dzień Chłopca 2019

30 września, jak co roku obchodziliśmy Dzień Chłopca. Dziewczęta z klas wraz z wychowawcami przygotowały z tej okazji dla chłopców wiele niespodzianek  – zorganizowały ciekawe zabawy, konkursy oraz drobne upominki i słodkości. Wszyscy świetnie się bawili.

Jeszcze raz wszystkim Chłopakom – i tym dużym i tym małym – życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Więcej „Dzień Chłopca 2019”