Dzień: 12 maja 2019

Doradztwo zawodowe dla najmłodszych

Więcej o: Doradztwo zawodowe dla najmłodszych

W kwietniu, najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, odwiedzili pobliskie instytucje – Komisariat Policji w Kłodawie, jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłodawie, oddział Poczty Polskiej w Kłodawie oraz Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach . Zorganizowane w ten sposób zajęcia edukacyjne były jedną z form realizacji priorytetu MEN na rok szkolny 2018/2019 jakim jest Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego.

Więcej „Doradztwo zawodowe dla najmłodszych”

„Gdyby św. Tomasz miał komputer…” – diecezjalny konkurs wiedzy religijnej

Więcej o: „Gdyby św. Tomasz miał komputer…” – diecezjalny konkurs wiedzy religijnej

30 kwietnia w Szkole Podstawowej w Przedczu odbył się kolejny etap diecezjalnego konkursu wiedzy religijnej pod hasłem” Gdyby święty Tomasz miał komputer czyli tradycyjne nauczanie Kościoła wobec współczesności”. Uczniowie wyłonieni w szkolnych eliminacjach, które odbyły się w styczniu, zaprezentowali teraz swoją wiedzę na temat życia i nauczania św. Tomasza z Akwinu na etapie dekanalnym.

Więcej „„Gdyby św. Tomasz miał komputer…” – diecezjalny konkurs wiedzy religijnej”