Dzień: 28 marca 2018

Śniadanie wielkanocne

Więcej o: Śniadanie wielkanocne

Spotkanie przy stole wielkanocnym to wspaniała okazja do przekazywania tradycji wielkanocnych dzieciom. Dziś, w ostatni dzień przed przerwą świąteczną każda klasa zgromadziła się przy swoim pięknie przyozdobionym stole, na którym nie brakowało babek wielkanocnych, mazurków, serników i oczywiście jajek pod różną postacią.

Więcej „Śniadanie wielkanocne”

Warsztaty pszczelarskie

Więcej o: Warsztaty pszczelarskie

Wczoraj z wizytą do naszej szkoły zawitali pracownicy pasieki „Boża Iskierka”. Prowadzący zajęcia w bardzo ciekawy sposób, z wykorzystaniem wielu rekwizytów przedstawili historię odkrycia miodu oraz zdradzili wiele tajemnic związanych z życiem pszczół, chociażby sposoby porozumiewania się i zbierania pyłku kwiatowego.

Więcej „Warsztaty pszczelarskie”

Marcowe sukcesy naszych uczniów

Więcej o: Marcowe sukcesy naszych uczniów

Końcówka marca w naszej szkole to prawdziwy wysyp sukcesów naszych uczniów. Konrad Stelmachowski i Jakub Sierakowski z klasy III gimnazjum to prawdziwe matematyczne umysły. W maratonie matematycznym w ZSP w Kłodawie jako zespół „wyliczyli” sobie III miejsce. I miejsce w turnieju warcabowym zajęła Ismena Małolepsza z klasy VII, a Adam Bąbka z klasy VI również zajął I miejsce w turnieju szachowym. Daria Olszewska z klasy III gimnazjum wyśpiewała wyróżnienie na VII Powiatowym Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki w Kole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Więcej „Marcowe sukcesy naszych uczniów”