Dzień: 11 marca 2018

Doskonalenie nauczycieli

Więcej o: Doskonalenie nauczycieli

06 marca nauczycielki naszej szkoły: Andżelika Prętkiewicz, Ewa Mroczkowska – Rosiak, Monika Michalak, Renata Łada oraz Anna Chojnacka uczestniczyły w internetowym seminarium prowadzonym i realizowanym za pomocą technologii webcast – webinarium. Tematyka szkolenia poświęcona była stronom WordPress i Social Mediom.

Więcej „Doskonalenie nauczycieli”

Dzień Kobiet w naszej szkole

Więcej o: Dzień Kobiet w naszej szkole

08 marca obchodziliśmy piękne święto – Dzień Kobiet. W szkole nasi Panowie w różny sposób umilali wszystkim Paniom to święto. Były piękne życzenia, kwiaty i słodkości. Po zajęciach uczniowie klasy VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum wraz z opiekunami: p. Dorotą Chrapkowską, p. Justyną Hyrzak, p. Magdaleną Romańską oraz p. Renatą Łada wyjechali do Łodzi. Wyjazd miał charakter przede wszystkim integracyjny i kulturowy. Głównymi atrakcjami były kino i kręgle.

Szkolne rekolekcje wielkopostne 2018

Więcej o: Szkolne rekolekcje wielkopostne 2018

W dniach 09,12,13.03 2018 r. dzieci z przedszkola i uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum uczestniczyły w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych, które jako projekt edukacyjny realizowały misję szkoły. Celem projektu było duchowe wdrażanie uczniów we właściwe postawy życiowe w codzienności, w głęboki sens relacji międzyludzkich, ukazanie piękna postaci św. Józefa, jego całkowite zaufanie Bogu, a przede wszystkim pogłębienie poczucia wdzięczności i zaufania Panu Bogu.

Więcej „Szkolne rekolekcje wielkopostne 2018”

„Ja i moja rodzina” – przedszkolny konkurs plastyczny

Więcej o: „Ja i moja rodzina” – przedszkolny konkurs plastyczny

W dniu 09.03 został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny „Ja i moja rodzina” – drzewo genealogiczne.  Celem konkursu było utrwalenie w rodzinie pamięci o krewnych i przodkach, poznanie przeszłości rodziny, ale także promowanie sposobu spędzania wspólnego, wolnego czasu dzieci z rodzicami.
Więcej „„Ja i moja rodzina” – przedszkolny konkurs plastyczny”