Dzień: 9 października 2017

Przyszła do nas Pani Jesień

Więcej o: Przyszła do nas Pani Jesień

W poniedziałkowe popołudnie (09 września) w kolorach złota, pomarańczu, żółci i czerwieni, w pięknej sukni i z koszem warzyw i owoców do przedszkola zawitała Pani Jesień. Podczas wspólnych zabaw, śpiewów i zgadywanek dzieci utrwaliły cechy charakterystyczne i oznaki jesieni. Nazywały dary jesiennych sadów i pól. Podczas zajęć plastycznych wykonały prace o jesiennej tematyce, które wzbogaciły przedszkolną galerię. Więcej „Przyszła do nas Pani Jesień”

Bal Aniołków

Więcej o: Bal Aniołków

2 października w Kościele Katolickim obchodziliśmy wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.  Właśnie dlatego, dzieci w naszym przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” tego dnia  obchodziły święto swojego patrona.  W  pięknych „anielskich” strojach dzieci śpiewały o aniołach, tańczyły i zdobywały sprawności w konkurencjach sportowych.

Więcej „Bal Aniołków”